Založ si blog

Mimoriadna správa! Onedlho už pôjde o vaše rodiny a životy vážení!

Ľudia, nerozprávajte rozprávky, že ste museli nastúpiť na tú stupídnu Celonárodnú špárovačku pre to či ono, lebo to je len slepá odovzdanosť! Nie poslušnosť, ale slepá odovzdanosť!

Ste zbabelí zabojovať o slobodu, ste zbabelí k tomu, aby ste sa húfne a účinne bránili, hájili!

Neviete si uvedomiť, že dnes to ešte zvrátiť môžete, ale v celkom blízkej budúcnosti, už túto dnešnú, takýmito praktikami sa upevňujúcu diktatúru, nezvládnete!

Potom prídete nie o svoju slobodu ako dnes, ale aj o svoje rodiny a dokonca životy, lebo tie plány elít sveta, ktoré chcú zrealizovať a ktoré týmito krokmi UŽ DNES REALIZUJÚ, sú obludných rozmerov! Pštros s hlavou v piesku, je slabým odvarom toho, čo vážení „vlastenci“ predvádzate!

Veď uvažujte!

Test nemá iný zmysel, len aby ste dostali papier či certifikát, aby vás následne zamestnávatelia mohli šikanovať, vytvárať na vás tlak a vo vás STRACH, lebo zamestnávatelia sú tiež šikanovaní, alebo dokonca podporovaní benefitmi a výhodami OD ŠTÁTU, vždy podľa miery významu firmy pre štát!

O nič iné nejde! Medicínsky nemá táto špárovačka absolútne žiadny význam, teda okrem toho, že sa na nej nabalili opäť tí istí podvodníci, ako to bolo aj prvý raz!

Naopak, s falošným dojmom, že ste vyšli so špárovačky zdraví, už zajtra môžete bezhlavo rozširovať vírus, ktorý ste s pravdepodobnosťou, rovnajúcou sa istote, chytili na tej celonárodnej fraške!

Toto sa nedá NIČÍM OSPRAVEDLNIŤ, toto sa dá len zakončiť citátom z jedného úspešného filmu:

„Chce se mi zvracet!“

Zvracať z vás, Slováci vlastenci!

 

Ľudia, otázka na vás: „Prečo ste takí naivní a nesvojprávni, až to bolí? “

Matovič môže zabrániť vojne s Ruskom!

16.03.2021

Je to horšie, než sme si dokázali pripustiť! So Slovenskom bolo a je počítané ako so STRATEGICKOU KRAJINOU /patrí tam aj ČESKO/, v plánovanej vojne NATO verzus RUSKO, ktorá je na „programe dňa“ už v najbližšom období! Sulík s Matovičom sa hádajú už rok a vždy to vyriešili, vždy sa dohodli a nič sa medzi nich nemohlo postaviť také, aby bol dôvod iniciovať [...]

Svet konzumu a povrchnosti definitívne končí!

11.03.2021

„Po veľkých otrasoch, v ktorých sa nevyhnutne musí zrútiť všetko to staré a falošné, nastane doba ZODPOVEDNOSTI.“ Blížiaca sa Veľká očista, prináša dobu Mieru a Pokoja na Zemi. To, čo sa bude ešte v tomto smere diať, bude v zotrvačnosti toho minulého, už len krátky dobeh všetkého nezodpovedného konania ľudstva, resp. užívania si a drancovania planéty, [...]

Mimoriadna správa! Stojí za Ruskou vakcínou Sputnik V, čerstvo dovezenej na Slovensko, práve Andrej Danko?

02.03.2021

Tak toto nikto nečakal! Tomuto naozaj NIKTO neveril: Ruská vakcína SPUTNIK V je na Slovensku! Stojí za tým Andrej Danko? Stalo sa niečo, čo ešte minulý týždeň nikto nemohol brať vážne. Premiér Matovič, vidiac, že mu preferencie prieskumných agentúr za posledné mesiace priam raketovým spôsobom padajú dole, urobil krok, ktorým si znepriatelil veľké množstvo svojich [...]

Vladimir Putin

Väčšina Slovákov nevníma Rusko ako hrozbu, orientáciu na Východ ale nechcú

14.04.2021 16:23

Vyplýva to z najnovšieho prieskumu slovenskej neziskovej organizácie Globsec.

SR Veľká noc kontroly polícia okresy Dargov KEX

Polícia zistila 4 495 priestupkov, udelila pokuty za 127-tisíc eur

14.04.2021 16:15

Počas minulého týždňa skontrolovali policajti v súvislosti s núdzovým stavom a zákazom vychádzania viac ako 82-tisíc osôb.

sulík, korčok

Sulík je za zverejnenie zmluvy k Sputniku a kritizuje Gyimesiho

14.04.2021 15:51

Šéf SaS nemá výhrady k tomu, že o uvoľnení opatrení informoval Matovič.

munícia

Košičan si v lese spravil vlastnú strelnicu. Výbuchy si nakrúcal

14.04.2021 15:34

Muž vyhľadával muníciu z druhej svetovej vojny, ktorú rozoberal a výbušnú látku používal na svojpomocnú výrobu výbušnín.