Založ si blog

Mimoriadne udalosti! Žiada sa okamžité vystúpenie prezidentky Čaputovej pred národom!

Prečo zomiera v súčasnosti na Slovensku tak abnormálne veľa ľudí?

Najviac ľudí zomiera v súčasnosti doma, pretože sa im nedostáva urýchlenej lekárskej zdravotnej starostlivosti. Rýchle záchranné služby sú so silami na dne, nemajú kapacity a tak umierajú doma pacienti s dlhodobo neliečenými diagnózami ako Cukrovka, hypertenzia, onkologické ochorenia a ďalšie ochorenia, ktoré by sa v normálne fungujúcom zdravotníctve liečili alebo včas diagnostikovali.

Pre takýchto zdravotne zdecimovaných ľudí potom stačí, aby sa ich chytila malá chrípôčka, ktorá sa samozrejme v takto mimoriadne oslabenom tele rozvinie do katastrofálnej podoby a pacient umiera! Neumiera však na Covid, ale s Covidom a NEUMREL by, ak by jeho ostatné diagnózy boli liečené tak, ako to bolo v minulosti. To znamená, že sa nejedná o úmrtie, ale o vraždu v každom jednom takomto prípade!

Jedná sa zároveň o vedome zinscenovaný a vynútený kolaps v zdravotníctve, za výdatnej podpory súčasných vlastizradcov a vrahov na čele nášho štátu. Už sme o tom písali v predošlých statusoch, títo cynickí a arogantní diletanti skončia s doživotiami vo väzbe po zmene politického prostredia, čo sa s veľkou pravdepodobnosťou udeje už tento rok.

Doživotie za opakovanú vlastizradu /riadia sa pokynmi z vonka/ a za vedomé vyvražďovanie a genocídu Slovenského národa.

Najhoršie je, že toto vedomé vyvražďovanie obyvateľstva na Slovensku bude v dobehu udalostí ešte nejaký čas pokračovať.

Umiera preto najviac ľudí u nás, lebo v súčasnosti máme zdravotníctvo v stave a v kapacitách na úrovni Bangladéša!

Tvrdé, veľmi tvrdé budú následky pre kompetentných!

 

Z komentárov:
D.Š.
„Deje sa to všetko s tichým súhlasom väčšiny národa…“
Odpoveď:
V Čechách robia po námestiach prednášky na túto tému, zhlukujú sa skupiny ľudí okolo prednášajúcich a napokon ich je tam dosť veľké množstvo všetkých. Je to vynikajúci druh osvety.
Tí všetci odborníci na Slovensku, ktorí natáčajú tie svoje videjká, by mali URÝCHLENE vyjsť do ulíc a informovať národ, ako veci v skutočnosti stoja. S každým prednášajúcim by boli hneď aspoň dvaja právnici, advokáti a ľudia rétoricky zdatní v prípade, ak by si polícia prišla plniť svoje opätovné protizákonné činnosti. Všetko by sa rázom zmenilo!
Harabin, Micheľko, jeden doktor, druhý doktor, jeden politológ, druhý politológ, jeden analytik, druhý analytik, všetci by sa mali urýchlene vybrať na námestia a začať s informovaním národa. Tie ich videjká pokryjú len malú skupinu obyvateľstva.
Si predstavme, ak by sa naraz konala takáto udalosť aj v desiatich mestách na Slovensku, v lavínovitom efekte by sa to nabalilo do sily a masy ľudí a odporu, že títo vlastizradcovia „tam hore“, by nemali žiadnu šancu.
Blíži sa otepľovanie, preto títo „videjkári“ by mali urýchlene vyjsť do ulíc, tam je zmena reálne dosiahnuteľná, nie v teple obývačky, za stáleho sledovania lajkov či počítadla sledovanosti! Ľudí treba masívne a odborne informovať!
S.H. „Oni zakázali ordinovať lekárom, majú liečiť cez telefón a dovolať sa im nedá! Ak má človek vážne zdravotné problémy, nemá potrebné prehliadky! Ale ak sa niekde dostane, bez testu ho nezoberie žiaden lekár….a to nariadilo ministerstvo! Potom majú možnosť navyšovať počty chorých a mŕtvych a všetko vraj umrelo na kovid!“
Odpoveď:
Moja osobná skúsenosť v rodine – obvodnému lekárovi zdiagnostikovali vírus Corony v tele, nič mu ale nebolo, musel však zostať doma. V minulosti x krát pracoval s angínou, chrípkou čo dokonca s teplotou, to je potvrdené z viacerých strán a všetko bolo samozrejme v poriadku. Teraz si člen rodiny chcel dať predpísať lieky. Dovolal sa asi na 20ty krát, lieky však nabehli až na tretí deň do systému a neprišli, resp. nenabehli tie najpodstatnejšie – lieky, ktorých absencia môže u pacienta vyvolať katastrofálne zdravotné problémy. V ten deň telefónoval opäť, že mu chýbajú najdôležitejšie lieky, no nedovolal sa ani na druhý deň.
A tak musel osobne riskovať a ísť do ambulancie, kde sestrička robila doslova operátorku ako v telefónnej ústredni, lenže v deň príchodu, lebo nedostatok liekov bol už akútny, boli dvere do chodby ambulancie obvodného lekára už zamknuté! Tak duchaprítomný člen rodiny napísal na tie dvere súrny oznam o veci a každý deň chodil sledovať do lekárne, či sa mu tam objavia akútne potrebné lieky. Asi vraj na tretí deň nabehli lieky, ale opäť tie isté ako predtým, zasa tam neboli tie najdôležitejšie!! Súčasný stav u neho je taký, že zostal bez životne dôležitých liekov a ambulancia obvodného lekára je uzamknutá!! TOTO SA DEJE NA SLOVENSKU DNES!!

 

Toto by ani v Mongolsku neprešlo, odsúdený za usmrtenie z nedbanlivosti, menovaný korunovaným mafiánom, do jednej z najvyšších prokurátorských funkcií.

Mimoriadna správa! Stojí za Ruskou vakcínou Sputnik V, čerstvo dovezenej na Slovensko, práve Andrej Danko?

02.03.2021

Tak toto nikto nečakal! Tomuto naozaj NIKTO neveril: Ruská vakcína SPUTNIK V je na Slovensku! Stojí za tým Andrej Danko? Stalo sa niečo, čo ešte minulý týždeň nikto nemohol brať vážne. Premiér Matovič, vidiac, že mu preferencie prieskumných agentúr za posledné mesiace priam raketovým spôsobom padajú dole, urobil krok, ktorým si znepriatelil veľké množstvo svojich [...]

Odhalenie Antikrista. Čo alebo kto je Antikrist? Čo alebo kto je najviac proti Kristovi?

25.02.2021

„Antikristom nie je človek, nijaký vladár, náboženský predstaviteľ alebo nejaký „démon“ v tele človeka, nie je to teda žiadna osoba a ani ňou nikdy nebude, pretože Antikristom je v tomto biblickom pojmosloví označované všetko, čo je proti Kristovi, proti Ježišovi a jeho Slovu, ktoré na Zem priniesol. Teda všetko, čo je proti Božiemu Slovu a tým aj proti [...]

Blížia sa zmeny, ktoré sa na Zemi ešte nikdy neudiali!

24.02.2021

Doba, ktorá je tesne pred nami, prinesie na planéte Zem nepredstaviteľné prevraty. Najviac však bude postihnutý človek. Utrpí dosť výrazne jeho slobodná vôľa a to až tak, že čokoľvek falošné, zlé, mu môže privodiť okamžité podlomenie zdravia a dokonca i smrť. BUDEME VYDEDENÍ zo slobodnej voľby rozhodovania, ktorá je ľudskému duchu a tým aj človeku vlastná. [...]

Sputnik V

Matovič tlačí na Sulíka a Remišovú: Zrušíme Sputnik, keď pre neho má padnúť vláda?

04.03.2021 10:00

Ruský výrobca vakcíny Sputnik je ochotný zrušiť slovenskú objednávku, keď má byť predmetom takej nenávisti, že môže padnúť vláda, tvrdí Igor Matovič.

matovič

Matovič: Výrobca vakcíny Sputnik je ochotný celú zmluvu bez sankcií zrušiť

04.03.2021 09:52

Koaličných partnerov premiér požiadal, nech sa rýchlo vyjadria.

mikas, krajčí

Lenč: Odchod Matoviča neočakávam. Padnúť môže maximálne Krajčí

04.03.2021 09:43

Podľa politológa Jozefa Lenč môžu Richard Sulík (SaS) a Veronika Remišová (Za ľudí) dosiahnuť maximálne výmenu na poste ministra zdravotníctva.

Prezident USA Joe Biden

ONLINE: Biden: Zrušenie rúšok je neandertálske myslenie

04.03.2021 06:00, aktualizované: 09:15

Niektoré štáty USA povinné nosenie rúšok vôbec nezaviedli, iné ho rušia. Prezident Joe Biden to nazval neandertálskym myslením.