Založ si blog

Ľudia, dnes si pripomíname vraždu Syna Božieho! Uvedomujete si, aký ťažký, no Spravodlivý Boží trest, už onedlho, za toto násilné rúhanie sa voči Stvoriteľovi, postihne celé ľudstvo?

Veľká očista, ktorá na Zemi už prebieha a ktorá sa onedlho v plnej sile prevalí nad ľudstvom, je biblicky označovaná, ako „Posledný súd“. Bude to obdobie, v ktorom sa v priebehu krátkeho času, bude musieť vyrovnať a splatiť všetka karma ľudstva, aby sa toto mohlo očistiť od všetkých previnení z minulosti.

Tým jeho najťažším previnením však, je bezpochyby VRAŽDA, na Božom Synovi!

Boh Otec, z lásky k ľuďom, ktorí na Zemi zblúdili, poslal k ich záchrane svojho Syna, pretože jedine týmto spôsobom, mohli byť ešte nemnohí na Zemi, zachránení.

Syn Boží prišiel do temnoty Zeme zo všetkej nádhery Svetla, aby tu splnil veľkú misiu Lásky, aby skrze Lásku Božiu, opäť ukázal blúdiacim ľudským dušiam, Cestu Domov, do Duchovného Raja.

No ako sa mu ľudstvo, za túto nezmernú milosť, odvďačilo!

Jeden deň kričalo „Hosana“ a už na druhý deň „Ukrižuj ho!“

Týmto si ľudstvo na planéte Zem, vytvorilo bezprecedentnú karmu, ktorá sa musí „vybiť“, odčiniť, ktorou musí človek, ako neposlušný tvor na Zemi, splatiť svoj dlh Stvoriteľovi a úplne sa očistiť.

Rana za ranou, bolesť za bolesťou, budú v najbližších časoch striedané a prevalia sa silou hurikánu nad celým ľudstvom! Aby raz a navždy, z neho bola strhnutá všetka falošná domýšľavosť, všetko to rozumové blúznenie, všetka pýcha a namyslenosť, skrze ktoré sa človek na Zemi, postavil tak rúhavo, voči svojmu Stvoriteľovi, Darcovi života!

V duchovnom smere, sa práve začína obdobie Veľkonočného týždňa!

Každý jeden rok, ktorý je pred nami, bude predstavovať jeden deň z obdobia, v ktorom sa schyľovalo k tej najťažšej a najbrutálnejšej vražde, na Božom Poslovi!

Ľudstvo prežije na sebe samom, ako bolestivý a ostrý meč Spravodlivosti, si nasmerovalo vo svojej bezduchej ľahkovážnosti, vo svojej povrchnej plytkosti životov a vo svojej rúhavej domýšľavosti, proti sebe samému!

Iba nemnohí obstoja a unesú údery, tohto Božského Meča Spravodlivosti!

Preto sa ešte v poslednej chvíli prebuďte k duchovnému životu všetci tí, ktorí znovuzrodením svojho ducha, budú môcť onedlho vstúpiť do Novej, očistenej Doby, Doby pokoja a mieru na Zemi.

Nech je Svetlo na Zemi a Láska Božia, nech prekypuje opäť z ľudských sŕdc…

 

 

Odkaz na predošlý článok:

 

Koronavírus je len začiatok! Žijeme v zasľúbenej dobe Syna Človeka – Ducha Pravdy, čo už onedlho spustí ďalšie prevratné zmeny, po celej planéte.

 

Zásadné informácie k udalostiam, na Vesmírnej oblohe. Kométa SWAN ako predvoj Veľkej Kométy…

15.05.2020

„Najnovšia kométa SWAN, ako ďalší predvoj Veľkej Kométy, ktorá sa s hukotom blíži k Zemi, pripomína „letiaci šíp“. Jej objavenie sa v našej blízkosti, má svoju úlohu a je jedným z objektov, ktorý pripravuje, ohlasuje, príchod inej, oveľa významnejšej Kométy.“ Otázka: „Kedy bude kométa SWAN, zo Zeme najviac viditeľná?“ Táto mimoriadne [...]

Koronavírus je len začiatok! Žijeme v zasľúbenej dobe Syna Človeka – Ducha Pravdy, čo už onedlho spustí ďalšie prevratné zmeny, po celej planéte.

09.04.2020

Bez ohľadu na to, či je Koronavírus čisto prírodná, alebo riadená záležitosť, jedno je isté. Svet už nikdy nebude ako bol, ba čo viac, bude sa veľmi prudko meniť, pod ťarchou ešte tvrdších a ťažších udalostí, ktoré sa na planétu Zem a ľudstvo, vialia v ničím a nikým nezadržateľnej sile. Musí to tak byť, pretože pod „dážďom“ týchto prevratných [...]

Naliehavá správa! COVID-19, pravdepodobne prepukne do apokalyptických rozmerov!

11.03.2020

Čaká nás skutočná Apokalypsa? Koronavírus s odborným označením COVID-19, má znaky prerásť do rozsiahlej celosvetovej pandémie, pričom výrazne postihnutou oblasťou, bude práve Európsky kontinent. Svetová zdravotnícka organizácia dnes v podvečer, v stredu, 11. marca 2020, vyhlásila GLOBÁLNU PANDÉMIU Dnes popoludní vláda Slovenskej republiky prostredníctvom súčasného [...]

France Bastille Day

Francúzi oslávili sviatok i zdravotníkov

14.07.2020 18:21

Menej pompy, viac nových hrdinov. Francúzsko oslávilo tradičný Deň Bastily netradične.

pocasie-15-7-2020

Zamračí sa, ale bude aj pršať? Kde by mali rátať s dažďom?

14.07.2020 18:00

Počasie nebude ustálené, zostane premenlivé. Počasie predvedie celý svoj repertoár - od jasnej oblohy až po daždivú.

Vírus / Lekár / Lekári / Doktor / Doktori / Zdravotník /

Na bubonický mor zomrel v Mongolsku 15-ročný chlapec

14.07.2020 17:41

Ide o jeden z mála prípadov, ktoré sa nedávno objavili v Mongolsku a susednej Číne.

Ľuboš Blaha, poslanec NR SR (Smer)

Blaha ako podpredseda Smeru? Bolo by pre mňa veľkým potešením, hovorí Fico

14.07.2020 17:08

Odchodom jedenástich poslancov zo Smeru sa zmenil pomer síl v parlamente. Robert Fico pripustil, že strana prenechá výbor pre ľudské práva ĽSNS.

oris

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 22
Celková čítanosť: 342382x
Priemerná čítanosť článkov: 15563x

Autor blogu

Kategórie