Založ si blog

Naliehavá správa! COVID-19, pravdepodobne prepukne do apokalyptických rozmerov!

Čaká nás skutočná Apokalypsa? Koronavírus s odborným označením COVID-19, má znaky prerásť do rozsiahlej celosvetovej pandémie, pričom výrazne postihnutou oblasťou, bude práve Európsky kontinent.

  • Svetová zdravotnícka organizácia dnes v podvečer, v stredu, 11. marca 2020, vyhlásila GLOBÁLNU PANDÉMIU
  • Dnes popoludní vláda Slovenskej republiky prostredníctvom súčasného premiéra vyhlásila MIMORIADNU SITUÁCIU na území CELÉHO SLOVENSKA, s platnosťou od zajtra, štvrtka 12. 03. 2020 od 6:00 hodiny rannej
  • Mimoriadna situácia zahŕňa okrem iného, nariadenia a príkazy, s nutnosťou ich rešpektovania, pod hrozbou možných sankcií, alebo i represií, zo strany štátnych a bezpečnostných zložiek. Je to nutné pre dodržanie žiaducich preventívnych opatrení, slúžiacich k čo najväčšej eliminácii plošného rozšírenia COVIDU-19, na území Slovenskej republiky
  • Týmto nariadením sa s okamžitou platnosťou uzatvárajú na našom území povinne aj všetky školy, na dobu nasledujúcich 14 dní, s platnosťou od zajtra!
  • Ďalej nadobudlo platnosť vyhlásenie POVINNEJ KARANTÉNY na všetky osoby, prilietajúce zo zahraničia, z ktoréhokoľvek štátu
  • Rušia sa tiež s okamžitou platnosťou VŠETKY verejné, športovné a kultúrne podujatia na území Slovenskej republiky
  • Navyše, Nemecká kanclérka Merkelová, vydala vyhlásenie, že pandémia Koronavírusu Covid – 19, môže nakoniec postihnúť až 60-70% Nemeckej populácie! No nechcem byť poslom zlých správ, ale ako keby mali všetko predchystané a vedeli, čo sa bude diať…“

 

Doplnenie blogu:

Pôvodne som chcel doplniť tento blog o témy, avizované v jeho úvodnej časti. Situácia sa však za tých pár dní veľmi výrazne zmenila a posunula, aj z dôvodov prísnych vládnych nariadení a dnes už každý vidí, aké veľké potencionálne nebezpečenstvo spočíva v možných následkoch tejto pandémie, útočiacej v súčasnosti najmä na našu európsku populáciu.

Na Slovensku je situácia v danom smere nebezpečná. Ako sa ukazuje, najväčší problém robia priemernému Slovákovi predovšetkým disciplína a ostražitosť, nutne potrebné k tomu, aby sa človek v takejto situácii zachoval prevenčne zodpovedne a aj efektívne.

Treba si uvedomiť, že pokiaľ sa budeme v tejto, pre nás úplne novej a neštandartnej situácii správať zodpovedne a „prepneme“ svoje životy na čas do tzv. karanténneho režimu, nemusia sa ani zďaleka naplniť tie čierne scenáre, ktoré i obyvateľom Slovenska hrozia.

Rozhodujúce budú nasledujúce dva týždne, ktoré sú pred nami a hlavne úvod budúceho týždňa nám veľa napovie.

Podľa vývoja udalostí na Slovensku, v súvislosti s COVIDOM – 19 v najbližších dňoch, sa s najväčšou pravdepodobnosťou naznačí celkový priebeh pandémie v našom regióne, pre najbližšie týždne a možno i mesiace dopredu.

Vrásky na „čelách kompetentných“, ale aj tých, ktorí vnímajú širšie súvislosti problému, robí celková veľká nedisciplinovanosť národa, súvisiaca so zakorenenou ľahkovážnosťou k životu ako takému a celkovou povrchnosťou myslenia drvivej väčšiny ľudí.

Také excesy, ako deň po vyhlásení mimoriadnej situácie v krajine, kedy sa po nariadených „chrípkových prázdninách“, s cieľom zachovať prísnu karanténu, presunú tisíce obyvateľov Slovenska do turistických horských stredísk, alebo po príchode mnohých Slovákov, pracujúcich v zahraničí, voľne sa pohybujúcich po námestiach, baroch, obchodoch a uliciach, ktorí mali byť bezpodmienečne po príchode usadení do karantény, sú neprípustné a tak fatálne nebezpečné, ako sa to napokon stalo aj v susednej dedine, kde je už z vyššie uvedeného titulu ohlásený prvý prípad nakazenia COVIDOM – 19, v našej oblasti.

Je to nehoráznosť, takéto správanie a napríklad v Českej republike to vyriešili grandiózne, kedy premiér Babiš vyhlásil, že nerešpektovanie týchto preventívnych nariadení a opatrení zo strany štátu, bude klasifikované ako trestný čin a previnilec bude právom perzekuovaný v následnom urýchlenom represívnom konaní.

Preto bezpodmienečne treba nahlasovať takýchto šialencov na číslo polície, všetkých tých, o ktorých vieme, že sa vrátili zo zahraničia a že sa musia okamžite zaradiť do karanténneho preventívneho programu.

Pokiaľ sa nám toto podarí dosiahnuť, ako i všetky hygienické a spoločenské opatrenia, tak je viac ako pravdepodobné, že sa nás tento vírus dotkne len veľmi okrajovo a dokonca na Slovensku nemusí v tejto súvislosti byť ani jediný taký prípad, ktorý bude mať smrteľný priebeh. Skôr sa však obávam, že z vyššie uvedených reálií, budú takéto „čísla“, len naše zbožné priania.

Čo sa týka celoeurópskeho a svetového dopadu tejto udalosti, je možných niekoľko scenárov, od tých najmenej závažných, až po tie najčiernejšie a pravdepodobne budú aj odhalené závažné skutočnosti a fakty, týkajúce sa úmyselného naočkovania tohto smrteľného vírusu, do centrálnej oblasti Číny, na sklonku minulého roka.

Dôvody sú ekonomické a spadajú do „kompetencií“ vysoko sofistikovaných politických hier svetových „elít“.

Dnes už, zdá sa, niet najmenších pochýb o oprávnenosti týchto tvrdení…

Celkom na záver, prajem všetkým zodpovedným Slovákom, aby prešli bez ujmy na zdraví, týmto náročným obdobím.

Našim spoločným krédom, pre najbližšie dni, nech je disciplína, dôslednosť a rozvaha…

 

Odporúčam tiež prečítať si v tejto súvislosti, nasledujúci závažný a varovný blog, zverejnený už  5. januára tohto roku:

 

MIMORIADNA SPRÁVA! Rokom 2020, začína veľké obdobie zmien, na planéte Zem! POSOLSTVO pre výnimočný rok 2020! Nad obsahom nasledujúceho článku, by sa mal v hlbokej vážnosti, zamyslieť každý jeho čitateľ.

Zásadné informácie k udalostiam, na Vesmírnej oblohe. Kométa SWAN ako predvoj Veľkej Kométy…

15.05.2020

„Najnovšia kométa SWAN, ako ďalší predvoj Veľkej Kométy, ktorá sa s hukotom blíži k Zemi, pripomína „letiaci šíp“. Jej objavenie sa v našej blízkosti, má svoju úlohu a je jedným z objektov, ktorý pripravuje, ohlasuje, príchod inej, oveľa významnejšej Kométy.“ Otázka: „Kedy bude kométa SWAN, zo Zeme najviac viditeľná?“ Táto mimoriadne [...]

Ľudia, dnes si pripomíname vraždu Syna Božieho! Uvedomujete si, aký ťažký, no Spravodlivý Boží trest, už onedlho, za toto násilné rúhanie sa voči Stvoriteľovi, postihne celé ľudstvo?

10.04.2020

Veľká očista, ktorá na Zemi už prebieha a ktorá sa onedlho v plnej sile prevalí nad ľudstvom, je biblicky označovaná, ako „Posledný súd“. Bude to obdobie, v ktorom sa v priebehu krátkeho času, bude musieť vyrovnať a splatiť všetka karma ľudstva, aby sa toto mohlo očistiť od všetkých previnení z minulosti. Tým jeho najťažším previnením však, je bezpochyby [...]

Koronavírus je len začiatok! Žijeme v zasľúbenej dobe Syna Človeka – Ducha Pravdy, čo už onedlho spustí ďalšie prevratné zmeny, po celej planéte.

09.04.2020

Bez ohľadu na to, či je Koronavírus čisto prírodná, alebo riadená záležitosť, jedno je isté. Svet už nikdy nebude ako bol, ba čo viac, bude sa veľmi prudko meniť, pod ťarchou ešte tvrdších a ťažších udalostí, ktoré sa na planétu Zem a ľudstvo, vialia v ničím a nikým nezadržateľnej sile. Musí to tak byť, pretože pod „dážďom“ týchto prevratných [...]

Vírus / Lekár / Lekári / Doktor / Doktori / Zdravotník /

Na bubonický mor zomrel v Mongolsku 15-ročný chlapec

14.07.2020 17:41

Ide o jeden z mála prípadov, ktoré sa nedávno objavili v Mongolsku a susednej Číne.

Ľuboš Blaha, poslanec NR SR (Smer)

Blaha ako podpredseda Smeru? Bolo by pre mňa veľkým potešením, hovorí Fico

14.07.2020 17:08

Odchodom jedenástich poslancov zo Smeru sa zmenil pomer síl v parlamente. Robert Fico pripustil, že strana prenechá výbor pre ľudské práva ĽSNS.

Ľuboš Blaha

Blaha čelí obvineniu z popierania zločinov režimov

14.07.2020 16:54

Predseda Smeru Robert Fico obvinenie označil za politické šikanovanie ľudí a za Blahom stojí.

Victor Ponta

Súd potvrdil, že expremiér Rumunska Victor Ponta sa dopustil plagiátorstva

14.07.2020 16:24

Ponta odpísal 115 strán vo "svojej" 297-stranovej dizertačnej práci.

oris

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 22
Celková čítanosť: 342373x
Priemerná čítanosť článkov: 15562x

Autor blogu

Kategórie