Založ si blog

Mimoriadna správa! Onedlho už pôjde o vaše rodiny a životy vážení!

Ľudia, nerozprávajte rozprávky, že ste museli nastúpiť na tú stupídnu Celonárodnú špárovačku pre to či ono, lebo to je len slepá odovzdanosť! Nie poslušnosť, ale slepá odovzdanosť!

Ste zbabelí zabojovať o slobodu, ste zbabelí k tomu, aby ste sa húfne a účinne bránili, hájili!

Neviete si uvedomiť, že dnes to ešte zvrátiť môžete, ale v celkom blízkej budúcnosti, už túto dnešnú, takýmito praktikami sa upevňujúcu diktatúru, nezvládnete!

Potom prídete nie o svoju slobodu ako dnes, ale aj o svoje rodiny a dokonca životy, lebo tie plány elít sveta, ktoré chcú zrealizovať a ktoré týmito krokmi UŽ DNES REALIZUJÚ, sú obludných rozmerov! Pštros s hlavou v piesku, je slabým odvarom toho, čo vážení „vlastenci“ predvádzate!

Veď uvažujte!

Test nemá iný zmysel, len aby ste dostali papier či certifikát, aby vás následne zamestnávatelia mohli šikanovať, vytvárať na vás tlak a vo vás STRACH, lebo zamestnávatelia sú tiež šikanovaní, alebo dokonca podporovaní benefitmi a výhodami OD ŠTÁTU, vždy podľa miery významu firmy pre štát!

O nič iné nejde! Medicínsky nemá táto špárovačka absolútne žiadny význam, teda okrem toho, že sa na nej nabalili opäť tí istí podvodníci, ako to bolo aj prvý raz!

Naopak, s falošným dojmom, že ste vyšli so špárovačky zdraví, už zajtra môžete bezhlavo rozširovať vírus, ktorý ste s pravdepodobnosťou, rovnajúcou sa istote, chytili na tej celonárodnej fraške!

Toto sa nedá NIČÍM OSPRAVEDLNIŤ, toto sa dá len zakončiť citátom z jedného úspešného filmu:

„Chce se mi zvracet!“

Zvracať z vás, Slováci vlastenci!

 

Ľudia, otázka na vás: „Prečo ste takí naivní a nesvojprávni, až to bolí? “

Mimoriadna správa! Stojí za Ruskou vakcínou Sputnik V, čerstvo dovezenej na Slovensko, práve Andrej Danko?

02.03.2021

Tak toto nikto nečakal! Tomuto naozaj NIKTO neveril: Ruská vakcína SPUTNIK V je na Slovensku! Stojí za tým Andrej Danko? Stalo sa niečo, čo ešte minulý týždeň nikto nemohol brať vážne. Premiér Matovič, vidiac, že mu preferencie prieskumných agentúr za posledné mesiace priam raketovým spôsobom padajú dole, urobil krok, ktorým si znepriatelil veľké množstvo svojich [...]

Odhalenie Antikrista. Čo alebo kto je Antikrist? Čo alebo kto je najviac proti Kristovi?

25.02.2021

„Antikristom nie je človek, nijaký vladár, náboženský predstaviteľ alebo nejaký „démon“ v tele človeka, nie je to teda žiadna osoba a ani ňou nikdy nebude, pretože Antikristom je v tomto biblickom pojmosloví označované všetko, čo je proti Kristovi, proti Ježišovi a jeho Slovu, ktoré na Zem priniesol. Teda všetko, čo je proti Božiemu Slovu a tým aj proti [...]

Blížia sa zmeny, ktoré sa na Zemi ešte nikdy neudiali!

24.02.2021

Doba, ktorá je tesne pred nami, prinesie na planéte Zem nepredstaviteľné prevraty. Najviac však bude postihnutý človek. Utrpí dosť výrazne jeho slobodná vôľa a to až tak, že čokoľvek falošné, zlé, mu môže privodiť okamžité podlomenie zdravia a dokonca i smrť. BUDEME VYDEDENÍ zo slobodnej voľby rozhodovania, ktorá je ľudskému duchu a tým aj človeku vlastná. [...]

Prezident USA Joe Biden

ONLINE: Biden: Zrušenie rúšok je neandertálske myslenie

04.03.2021 06:00, aktualizované: 09:15

Niektoré štáty USA povinné nosenie rúšok vôbec nezaviedli, iné ho rušia. Prezident Joe Biden to nazval neandertálskym myslením.

Remišová, Sulík, Korčok, po návšteve u prezidentky Čaputovej

Ustúpi Matovič? Bude nová vláda?

04.03.2021 05:30

Namiesto osláv kríza. Rokovania a intrigovanie. Koaličné strany chcú vládu udržať, no nie s Matovičom ako premiérom. Ten chce so sebou stiahnuť aj ministrov svojich partnerov.

nemocnica prešov

Upratovacie manévre v prešovskej nemocnici: Mopy dostali do rúk zdravotníci

04.03.2021 05:00

Vedenie prešovskej Fakultnej nemocnice s poliklinikou na čele s riaditeľom dalo výpoveď firme, ktorá 32 rokov upratovala priestory nemocnice.

dve percentá dane, Pravda, 2%

Pre náš Tomášov

04.03.2021 00:40

Sme komunitné spoločenstvo, ktoré sa zameriava na kultúrne, športové, náučné, charitatívne podujatia za účelom spestrenia života obyvateľov obce Tomášov a i.